KOROWÓD NADZIEI

Barwna parada na rzecz dzieci chorych na raka, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, już po raz siódmy przeszła ulicami Wrocławia w sobotę, 8 września, w godz. 16 -19. Organizację imprezy wspierała straż miejska. Jej uczestnicy stworzyli na Rynku wielkie serce.
Korowód tradycyjnie wyruszył na początku roku szkolnego, by zwrócić uwagę na trudną sytuację chorych na raka dzieci, które wraz z początkiem września nie mogą wrócić do szkoły. Parada rozpoczęła się o godz. 16 na placu zieleni przy ul. Sanockiej (boczna Ślężnej i Komandorskiej). Następnie ulicami Zaolziańską, Powstańców Śląskich i Świdnicką dotarła do Rynku. Wzięły w niej udział m. in. Wojskowa Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych, patrole konne straży miejskiej, klub seniora, szczudlarze, tancerze oraz uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół, czyli nasza bielawska SP4 – klasa II z p. Beatą Szozdą i Vc z p. Izabelą Wójcik oraz rodzicami, za co bardzo dziękujemy. Na Rynku zorganizowano koncerty, a my jako uczestnicy wspólnie ułożyliśmy z czerwonych kartonów ogromne serce dla dzieci chorych na nowotwory.

Zdjęcia w Galerii.