Zostali przyjęci do grona starszych uczniów.

5 września 2018 roku w naszej szkole odbyły się „otrzęsiny” klas IV, które zostały przeprowadzone pod czujnym okiem pani dyrektor Elżbiety Niemczyk, pana wicedyrektora Arkadiusza Piaseckiego oraz wychowawców. Celem imprezy było przyjęcie czwartoklasistów do grona starszych uczniów oraz integracja zespołów klasowych.
Aby oficjalnie zostać czwartoklasistą, uczniowie musieli skorzystać z usług fryzjera oraz kosmetyczki. Następnie zrelaksowali się „SPA”, a w „Bistro” zjedli bardzo zdrowy i kwaśny posiłek. Odwiedzili również siłownię, gdzie intensywnie poćwiczyli. Odciski palców zostawili na „komisariacie”, a u fotografa pozowali do zdjęć. Wszyscy z klas 4A, 4B, 4C, 4D i 4E zaliczyli  „otrzęsiny”, na koniec zostali uroczyście pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie.

Zdjęcia w Galerii.