Do następnych wakacji już tylko… 294 dni

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 już za nami. Nowy rok szkolny przywitali razem z nami – przedstawiciele władz miasta, pan Witold Runowicz i pan Krzysztof Możejko, proboszcz parafii Świętego Ducha, ksiądz Krzysztof Pełech, proboszcz parafii Bożego Ciała, ksiądz Cezary Ciupiak oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Niski. Dyrektorzy, pani Elżbieta Niemczyk, pani Monika Stachowska i pan Arkadiusz Piasecki, przedstawili zebranym informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego a uczniom życzyli, aby każdy dzień, spędzony w szkole, był dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenie i wiedzę i prowadził do osiągnięcia wielu sukcesów. Pierwsze w tym roku spotkanie nauczycieli, rodziców i dzieci prowadziła pani Elżbieta Zych. Apel rozpoczęło wprowadzenie pocztu i wysłuchanie hymnu państwowego. Na koniec wszyscy mogliśmy wysłuchać piosenki w wykonaniu Filipa Bajrona. Przed nami pełne pracy i nowych wyzwań 10 miesięcy.

Zdjęcia w Galerii.