Drużynowe biegi przełajowe w Oleśnicy

Dnia 7.04.2018 r. w Oleśnicy odbył się Finał Dolnośląskich Biegów Przełajowych, w którym brało udział ponad 1500 dzieci. Na trasach wyznaczonych obok Zamku książąt Oleśnickich trwała zażarta walka o jak najlepsze miejsca indywidualne i drużynowe. Naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów. Wszyscy pobiegli na bardzo wysokim poziomie, dali z siebie wszystko i osiągnęli bardzo dobre rezultaty. Słoneczna pogoda oraz doping dużej grupy kibiców stworzyły bardzo dobrą atmosferę do biegania, wykorzystaną przez uczestników biegów. Najwyższym osiągnięciem może się pochwalić uczeń klasy czwartej Szymon Weigelt, który zajął siódme miejsce w swojej kategorii.
W klasyfikacji drużynowej bardzo wysokie trzecie miejsce zajęły dziewczynki w składzie: P. Rakoczy, J. Rakoczy, Z. Sołtysik, K. Piechowicz, Z. Kotasek, A. Sobczyńska, Z. Pawełek, N. Mucha, I. Modrzewska, W. Kowalska, J. Nobis oraz W. Leśniewka. Reprezentacje chłopców zajęły dobre ósme miejsce na Dolnym Śląsku.

Więcej zdjęć z imprezy można znaleźć tutaj  i tutaj