KAŻDY JEST WAŻNY

4 XII 2017 roku odbyła się w naszej szkole szósta edycja imprezy integracyjnej pod hasłem „Każdy jest ważny” w ramach projektu edukacyjnego „Postaw na Rodzinę”. W imprezie wzięli udział uczniowie i nauczyciele z klas integracyjnych. Wszyscy świetnie się bawili, tańczyli w rytmie zumby prowadzonej przez panie Dominikę i Martę. Uczniowie współpracowali ze sobą podczas gier i zabaw, a nauczyciele dzielnie wspierali swoich podopiecznych. W finale imprezy starsi uczniowie podarowali dzieciom niepełnosprawnym baloniki. Baloniki te stały się symbolem: marzeń i radości. Dzieci podrzucały baloniki w górę tak wysoko, jak sięgają ich marzenia.
Zespół do spraw integracji składa podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie projektu, a przede wszystkim z całego serca dziękuje naszym wspaniałym uczniom, bez których nie byłoby tej imprezy.

Organizatorzy

Zdjęcia w Galerii.