Psie smutki

16.11.2017 delegacja z naszej szkoły wraz opiekunem Małego Samorządziku zawiozła do schroniska Azyl w Dzierżoniowie zebrane dary od dzieci z klas 1-3. Zbiórkę zorganizował Maly Samorządzik Uczniowski.
W schronisku zostaliśmy przyjęci bardzo miło. Pani opiekunka, która zajmuje się bezdomnymi zwierzatami, oprowadziła nas po obiekcie i pokazała wszystkie psiaki, które tak strasznie cieszyły sie na nasz widok, że chcieliśmy zabrać je ze sobą do szkoły, ale niestety to tylko nasze malutkie marzenie. Ciekawostką był nowo zbudowany  na tyłach budynku plac zabaw dla psów. Wygląda podobnie do dziecięcych placów zabaw. Jak wiadomo psiaki kochają zabawę tak jak my. W schronisku były pieski duże i małe, spokojne i warczące, ale wszystkie wdzięcznie spoglądały. Każda klasa i każde dziecko otrzymało upominek od kierownika schroniska, który nasza delegacja przywiozła do szkoły i przekazała na ręce wychowawców klas. Zdjęcia tych pięknych psiaków można zobaczyć w Galerii.
BARDZO WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA DZIECI, KTÓRE PRZYNIOSŁY DARY DLA POTRZEBUJĄCYCH ZWIERZĄT.

E. Seroczyńska