Czwórka w Finale Strefy Wałbrzyskiej w Trójboju Lekkoatletycznym.

W dniu 14.06.2017 w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej w Trójboju Lekkoatletycznym. Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie reprezentowała rekordowa liczba 30 uczniów. Dzieci rywalizowały w dziesięcioosobowych drużynach – 5 chłopców i 5 dziewcząt – w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Najwyższą lokatę zanotowała drużyna z rocznika 2008, która zajęła 2 miejsce, o jedno miejsce na podium niżej uplasowały się dzieci z rocznika 2007. Uczniowie klas IV, którzy reprezentowali szkołę w roczniku 2006 zajęli 5 miejsce.

Zdjęcia w zakładce Galeria.

Zwyciężyliśmy w klasyfikacji generalnej VI Powiatowego Mityngu Lekkoatletycznego o Puchar Burmistrza Bielawy!

7 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Bielawie odbył się VI Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Bielawy. Uczniowie szkół podstawowych powiatu dzierżoniowskiego rywalizowali w biegu na 60 m, skoku w dal, w pchnięciu kulą oraz w sztafecie 6 x 120 m. Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi reprezentowała grupa blisko 50 zawodników. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, zdobywając 18 medali indywidualnie, sztafeta uplasowała się na drugim miejscu. Tak wspaniała postawa naszych sportowców pozwoliła nam uplasować się na I miejscu w klasyfikacji generalnej.
Oto wyniki naszych medalistów: