Zwyciężyliśmy w klasyfikacji generalnej VI Powiatowego Mityngu Lekkoatletycznego o Puchar Burmistrza Bielawy!

7 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Bielawie odbył się VI Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Bielawy. Uczniowie szkół podstawowych powiatu dzierżoniowskiego rywalizowali w biegu na 60 m, skoku w dal, w pchnięciu kulą oraz w sztafecie 6 x 120 m. Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi reprezentowała grupa blisko 50 zawodników. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, zdobywając 18 medali indywidualnie, sztafeta uplasowała się na drugim miejscu. Tak wspaniała postawa naszych sportowców pozwoliła nam uplasować się na I miejscu w klasyfikacji generalnej.