Przedszkolaki z naszej paki

14 czerwca odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Sportowego w Bielawie. Maluchy zwiedziły cała szkołę, po której oprowadziła ich pani Emilia Seroczyńska, emocji było wiele.
Nasza kameralna i świetnie wyposażona szkoła mile zachwyciła gości.
Dzieci zwiedzanie zaczęły od samego serca szkoły, czyli sekretariatu, gdzie z wielką przyjemnością przywitała ich pani dyrektor Elżbieta Niemczyk oraz wicedyrektorzy – pani Monika Stachowska i pan Arkadiusz Piasecki. Dzieci dowiedziały się, że właśnie w tym miejscu zaczyna się wielka życiowa przygoda, jaką jest nauka. Po otrzymaniu drobnych upominków przedszkolaki udały się do szkolnej biblioteki. Następnie zwiedziły klasy, gdzie mogły pochwalić się swoim talentem próbując pisać, być może pierwszy raz w życiu, po szkolnej tablicy. Po czasie spędzonym w klasie maluchy udały się na salę gimnastyczna i do świetlicy szkolnej. Odwiedziły również panią logopedę Annę Szperun i panią psycholog Marię Ardeli – Baranek. Na sam koniec nasi przyszli uczniowie dostali ogromna piłkę, którą zagrali mecz na szkolnym boisku. Miła zabawa na placu zabaw zakończyła wizytę. Dzieci były zachwycone nasza szkołą i pewnie tu wrócą, ale już po same szóstki jako uczniowie. Dziękujemy za wizytę.

Zdjęcia w zakładce Galeria.