Hanna Mizerska – uczennica klasy piątej po raz kolejny laureatką konkursu literackiego.

29 maja w Wałbrzychu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Regionalnym Konkursie Plastyczno – Literackim ,,Moja Mama”- organizowanym przez panią poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Izabelę Katarzynę Mrzygłocką. W tym roku tematem konkursu była myśl przewodnia: ,,O rety! Moja mama na krańcach galaktyki”.
Swoim wierszem, pt. ,,Oswojona gwiazda”, Hania Mizerska zajęła zaszczytne II miejsce w kategorii – uczniowie klas IV – VI. Hania nie po raz pierwszy reprezentuje naszą szkołę. Wcześniej nasza utalentowana literatka otrzymała wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Twórczości Kornela Makuszyńskiego ,,Czytanie jest przygodą”.
Dziewczynka w swojej twórczości podejmuje tematy bardzo dojrzałe jak na dwunastolatkę, pisze o problemach dorastania, o uzależnieniu dzieci od mass mediów, o tęsknocie za światem bez smartfona i komputera. Fundamentalne znaczenie dla Hani ma także jej rodzina, co wyraźnie odczuwalne jest w jej poezji.
Życzymy Tobie Haniu dalszych sukcesów literackich i oby Twoja poezja potrafiła naprawić świat.