Dzień Dziecka w Jura Park

To był niezapomniany Dzień Dziecka. 1. czerwca wybraliśmy się na całodniową wycieczkę autokarową do Krasiejowa, gdzie znajduje się Park Nauki i Rozrywki.
Tu odkrywaliśmy świat sprzed milionów lat. Kolejką wjechaliśmy do Tunelu Czasu, staliśmy oko w oko z dinozaurami, poznaliśmy bohaterów prehistorycznego oceanarium, gdzie doznaliśmy głębi wrażeń w trójwymiarze. W interaktywnym Parku Nauki i Ewolucji Człowieka obejrzeliśmy galerię małp i małpiatek, a także przodków człowieka. Z niecierpliwością czekaliśmy na podróż w czasie. Zaczęliśmy ją od poczekalni, w której czekały na nas niespodzianki: gry i animacje – bawiliśmy się z udziałem wirtualnej rzeczywistości. Promem kosmicznym przenieśliśmy się w czasie o miliony lat. Znajdując się w Wehikule Czasu dołączyliśmy do grona podróżników w czasie – temponautów i musieliśmy pilnować swoich przewodników, by nie zapętlić się w czasie na zawsze.
Nie opowiemy Wam wszystkiego – chcemy wzbudzić w Was ciekawość i namówić na odwiedzenie Jura Parku – wrażenia są niesamowite!
Po obiedzie odwiedziliśmy Park Rozrywki i potężny Plac Zabaw. Obejrzyjcie zdjęcia – zabawa była przednia! Dzień Dziecka, który zorganizowali nam rodzice i nasze wychowawczynie, to był idealnie spędzonym czasem łączącym zabawę z wiedzą. Dziękujemy!

Zdjęcia w zakładce Galeria.