Najsympatyczniejsza Mała Kobietka

Mały Samorządzik Uczniowski z okazji Dnia Kobiet zorganizował konkurs na Najsympatyczniejszą Małą Kobietkę. Chłopcy głosowali na koleżanki ze swoich klas.
Przedstawiamy wyniki:
Klasa I a – Aleksandra Mirecka,
Klasa II a – Anna Grzegorzak,
Klasa II b – Pola Chałupka,
Klasa II c – Magdalena Minkina,
Klasa III a – Patrycja Malinowska,
Klasa III b – Julia Antończak,
Klasa III c – Paulina Rakoczy.
Z okazji Dnia Kobiet w klasach I-III odbywały się również małe uroczystości klasowe. Każda klasa świętowała na swój sposób… Dziewczynki dostały miłe podarunki, a nauczycielki otrzymały pachnące wiosną kwiaty. To był bardzo sympatyczny dzień…
Opiekun Małego Samorządziku Szkolnego – Alina Gładysz

Mały mistrz ortografii

Dnia 7 marca 2017r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów bielawskich klas trzecich ,,Mały mistrz ortografii”.
Naszą szkołę reprezentowały 4 dziewczynki z klas trzecich:
1. Amelia Bajk kl. III a
2. Lara Rola kl. III c
3. Justyna Kucharska kl. IIId
4. Justyna Woźniak kl. III e.
Z ogromną dumą pragniemy poinformować ze I m-ce zdobyła Amelia Bajk z klasy III a.
Wyróżnienie otrzymała Justyna Kucharska z klasy IIId.
Laureatka I m-ca Amelia Bajk będzie reprezentować nasze miasto na Konkursie Powiatowym 29 marca w Ostroszowicach. Życzymy Amelce dalszych sukcesów i mocno trzymamy kciuki.
Opiekun konkursu Beata Saj.