KINGS STARTUJE W POLSCE!

KINGS jest międzynarodową organizacją edukacyjną, która zorganizowała już ponad 100 wydarzeń edukacyjnych dla ponad 300 000 uczestników. Misją Kings jest podniesienie mediany edukacji poprzez umożliwienie dostępu do wysokiej jakości nauczania oraz zwiększenie motywacji do nauki jak najszerszej grupy uczniów.

Zasady

WYZWANIE MATEMATYCZNE KINGS to nowoczesny konkurs matematyczny dla każdego ucznia.

Udział w konkursie może wziąć udział uczeń klas II, III, IV, V, VI szkół podstawowych i I, II, III gimnazjum niezależnie od aktualnych ocen z matematyki.

WYZWANIE składa się z Rundy Otwartej i Rundy Finałowej. Są to dwa odrębne wydarzenia poza szkołą ucznia, gdzie uczniowie rozwiązują 10 problemów matematycznych w danej kategorii (klasie).

Jak wziąć udział?

Uczeń lub rodzic może samodzielnie zarejestrować się na stronie www.kings.edu.pl/register Rejestracja, materiały przygotowujące i udział w Rundzie Otwartej są całkowicie darmowe.

Jakie rodzaje zadań będą rozwiązywane?

Możesz zobaczyć przykładowe zadania z rozwiązaniami w zakładce “Przygotowanie”.

Jakie są nagrody?

Trzech uczniów z najlepszym wynikiem w Rundzie Finałowej w swojej kategorii (klasie) otrzyma tablety, smartfony i drony.

DODATKOWA RUNDA W WARSZAWIE I WROCŁAWIU JUŻ 19 MARCA!