SZUKAMY WIOSNY!

crocus-6131_960_720Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny pod hasłem „Szukamy Wiosny’’. W obchodach uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I –III. Tego dnia każda z klas przebrała się w barwny strój i przygotowała plakaty żegnające zimę, a witające wiosnę. Dzieci wykazały się ogromną wyobraźnią twórczą i niezwykłym zmysłem artystycznym. Pogoda i humory dopisywały do końca imprezy. Radosne okrzyki przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe. Dzieci doskonale poradziły sobie ze swoją samorządnością i współzawodnictwem klasowym. Wyniosły z imprezy poczucie wspólnoty grupowej i odpowiedzialności za wykonanie swoich zadań. Ogromne zaangażowanie grona pedagogicznego w imprezę oraz twórcza praca dzieci zaowocowały pięknymi plakatami, które będą urozmaicały hol naszej szkoły w wiosenny czas.

Mały Samorzadzik Uczniowski

KONKURS RECYTATORSKI KLASY I – III

recytatorW piątek 18 marca 2016 w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem ,,Humor w poezji”. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów. Jury w składzie pani Betata Saska, pani Lucyna Więdłocha, pani Renata Łuczyńska, pani Anna Chęcińska, pani Urszula Spring, pani Renata Łuczyńska i pani Alina Gładysz po długich obradach wyłoniły trzy piersze miejsca w każdej kategorii
klasy I
I m-ce – Michalina Hupa
II m-ce – Kinga Modrzewska
III m-ce – Gaja Krzesińska
klasy II
I m-ce – Sandra Grabowska
II m-ce – Filip Bajron
III m-ce – Lara Rola
klasy III
I m-ce – Maja Smolińska
II m-ce- Weronika Bielak
III m-ce – Kornelia Firadza

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli świetnie przygotowani i zasługują na wyróznienie:
Anna Grzegorzak,
Maja Szydłowska,
Julia Buczek,
Wiktoria Jędrak,
Natalia Madej,
Inez Idzikowska,
Nadia Derdowska,
Julia Koniczyńska
Nikola Węgrzyńska,
Alan Podleśny,
Oliwia Piotrowska,
Justyna Kucharska,
Karolina Strzemieczna,
Klaudia Kowalska,
Oliwia Marek,
Kacper Markowski.

Laureaci I i II miejsca będą reprezentować naszą szkołę w Miejskim Konkursie Recytatorskim pod hasłem ,,Humor w Poezji”, który odbędzie się 6 kwietnia w Sali kinowej M O K i S-u w Bielawie.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy a laureatom życzymy powodzenia.

Alina Gładysz