SZUKAMY WIOSNY!

crocus-6131_960_720Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny pod hasłem „Szukamy Wiosny’’. W obchodach uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I –III. Tego dnia każda z klas przebrała się w barwny strój i przygotowała plakaty żegnające zimę, a witające wiosnę. Dzieci wykazały się ogromną wyobraźnią twórczą i niezwykłym zmysłem artystycznym. Pogoda i humory dopisywały do końca imprezy. Radosne okrzyki przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe. Dzieci doskonale poradziły sobie ze swoją samorządnością i współzawodnictwem klasowym. Wyniosły z imprezy poczucie wspólnoty grupowej i odpowiedzialności za wykonanie swoich zadań. Ogromne zaangażowanie grona pedagogicznego w imprezę oraz twórcza praca dzieci zaowocowały pięknymi plakatami, które będą urozmaicały hol naszej szkoły w wiosenny czas.

Mały Samorzadzik Uczniowski

IMG_1257

IMG_1258