Kolędowanie w szkole

Wspólne kolędowanie …

21 grudnia świąteczny nastrój na dobre zapanował w naszej szkole, bowiem odbyło się w tym dniu wspólne kolędowanie.
Na uroczystość przybyli radna Powiatu Dzierżoniowskiego – p. A. Stawiarska, radny Rady Miejskiej p. K. Możejko, proboszcz Parafii Ducha Świętego – ksiądz K. Pełech, przedstawiciele Rady Rodziców, przewodniczący – p. P. Niski, p. B. Kamieniecka i p. J. Markowska oraz dyrektor szkoły p. E. Niemczyk i wicedyrektorzy: p. M. Stachowska i p. A. Piasecki.
Każda klasa zaprezentowała jedną świąteczną pieśń. Były to przepiękne kolędy takie jak: „Przybieżeli do Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, czy 'Świeć gwiazdeczko, mała świeć”, pastorałki, np. „Kaczka pstra” i zimowe piosenki – „Zima, zima, zima”. Dyrekcja szkoły i całe grono pedagogiczne wykonało pastorałkę „Do stajenki”, w śpiewanie której włączyła się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście.
Na zakończenie spotkania pani dyrektor E. Niemczyk złożyła wszystkim serdeczne życzenia spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Odpowiedzialne za imprezę były panie: A. Żmuda, G. Kubiak i p. Chodasiewicz, a nad przebiegiem całości czuwała A. Żmuda.

    H. Kowalska

mms_img-165122854