Mikołaj w Explorerparku

2 grudnia 2015 klasy II A i II B wraz z pp. Beatą Saj, Beatą Szozdą oraz Aliną Gładysz były na wycieczce w wałbrzyskim Explorerparku.
Uczniowie uczestniczyli w zajęciach pt. ,,Matematyka w przyrodzie”. Nauczyciel – animator przedstawił dzieciom problemy, objaśnił pojecia. Uczniowie, korzystając z zaproponowanych eksponatów, miło spędzili czas w atmosferze nauki i zabawy.

Odwiedził nas również Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

m4   m6

Beata Saj, Alina Gładysz

Podsumowanie zbiórki na rzecz schroniska ,,Azyl"

W listopadzie Mały Samorządzik Uczniowski zorganizował zimową zbiórkę darów dla podopiecznych schroniska ,,Azyl” w Dzierżoniowie. Odzew był ogromny. Prezentów dla zwierzaków było naprawdę dużo.

mss

Na zakończenie każdy z uczestników zbiórki otrzymał tytuł ,,Przyjaciela zwierząt” wraz ze słodkim upominkiem. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

Klasa I A

ms2

Klasa I B

ms4       ms5

Klasa I C

ms6

Klasa II A

ms7

Klasa II B

ms8

Klasa II C

ms9

Klasa III A

ms10

Klasa III B

ms11

09.12.2015 r. klasa II A wraz ze zebranymi darami udała się do schroniska. Celem wycieczki było odwiedzenie bezdomnych zwierząt oraz przekazanie darów zebranych podczas zbiórki. Dzieci poznały również zadania pracowników schroniska oraz zdobyły wiedzę na temat ochrony zwierząt i opieki nad nimi.

ms12 ms13

Opiekun Małego Samorządziku Szkolnego Alina Gładysz