Uwaga, uwaga! Rogatek znowu zaprasza wszystkie dzieci do zabawy!

Zapraszam wszystkie dzieci do zdobywania wiedzy o bezpieczeństwie i udziału w konkursie „Akcja Bezpieczeństwo”, organizowanym przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach Kampanii Kolejowe ABC II.
To kolejna szansa na wygraną!
Konkurs skierowany jest do uczniów z klas I-VI szkół podstawowych, którzy tym razem mają okazję rywalizować w dwóch kategoriach: film oraz plakat. Podobnie jak poprzednio każda praca musi przedstawiać przykład bezpiecznego zachowania na terenach kolejowych, postać nosorożca Rogatka oraz logo Kampanii Kolejowe ABC II.

Co można wygrać?
– Kategoria film – sprzęt multimedialny o wartości 15 000 zł oraz włączenie pracy do wideomappingu 3D, wyświetlonego podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego,
– Kategoria plakat – sprzęt edukacyjny lub sportowy o wartości 15 000 zł oraz wyeksponowanie pracy podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego.
Po 3 zespoły, wyróżnione w każdej kategorii (film lub plakat) otrzymają po 5 000 zł dla swojej szkoły na zakup sprzętu sportowego lub materiałów edukacyjnych na rzecz bezpieczeństwa kolejowego lub drogowego oraz wyeksponowanie dzieł podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego.
Dla wszystkich uczestników przewidziane są wyjątkowe opaski na rękę.
Wszystkie informacje na temat konkursu będą dostępne u mnie.
Emilia Seroczyńska