Ferii nastał czas 🥳

Drodzy Uczniowie❣
Za Wami kilka miesięcy ciężkiej pracy i nauki,
a więc teraz nastał czas na zasłużony odpoczynek. 😎
Z tej okazji życzymy Wam pięknych i bezpiecznych ferii zimowych.
Niech ten czas dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń.❣
Odpoczywajcie i cieszcie się przygodami.😁🤩🥳
A po feriach wracajcie do nas z nową energią do działania w II semestrze.💪
Udanych ferii życzą Dyrekcja i Nauczyciele Waszej „Czwórki”🥰

Wycieczka do Starej Kopalni i Explora Parku w Wałbrzychu😊

Po raz kolejny wspólna przygoda klas 2a, 3a, 4a, 5a, 5b, 6a, 6b zawiodła nas do Wałbrzycha i Starej Kopalni. Spacer podziemnymi korytarzami z doświadczonym górnikiem był niezwykle ciekawy. Zakamarki byłej kopalni Wiktoria odsłoniły ogrom pracy górników. Odwiedziliśmy korytarz, gdzie ratownicy ćwiczą akcje ratownicze, wspięliśmy się po 160 schodach na wieżę chłodzenia i podziwialiśmy reprezentacyjne mundury górnicze.
Następnie Explora Park wprowadził nas w świat matematycznych łamigłówek i logicznych zagadek na miarę Sherlocka Holmesa. Wszyscy chętnie rozwiązywali kolejne zadania i zdobywali nagrody. To był ekscytujący początek ferii.
Miłego wypoczynku! ☺️

Wyjście na lodowisko klas 4a i 5b ⛸⛸⛸

Klasy 4a i 5b odwiedziły w czwartek 09.02. lodowisko w Parku Miejskim. Czas spędzony na świeżym powietrzu i aktywność fizyczna to najlepszy sposób, by przygotować się do ferii zimowych. Uczniowie mieli wspaniałą okazję, by zintegrować się i nabyć nowych umiejętności w działaniu. Wiele naszych uczennic i uczniów zachwyciło nas swobodą jazdy na łyżwach. Brawo!👏
Oto zdjęcia z naszego zimowego szaleństwa. 😃