Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca br., pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024.😁
W tym roku zakończenie roku szkolnego świętowaliśmy dwa razy!
 
Najpierw odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas 1-7, podczas której pani dyrektor, Monika Stachowska, wręczyła wyróżniającym się w nauce uczniom nagrody książkowe, a dwie uczennice z kl. 3b – Honorata Dul i Iga Krzemińska – zostały wyróżnione Nagrodą Dyrektora za swoje osiągnięcia edukacyjne i sportowe.

Nieco później koleżanki i koledzy z klas siódmych pożegnali ósmoklasistów.😢
Były występy artystyczne, podziękowania i gratulacje, a także nostalgiczne wspomnienia ośmioletniej przygody edukacyjnej w murach naszej szkoły.
Podczas uroczystości zostały wręczone również nagrody wyróżniającym się uczniom, a dwoje uczniów z klasy 8a otrzymało nagrodę specjalną: 
🏆Słowik – za niebanalny, wyjątkowy głos, reprezentowanie szkoły w licznych konkursach oraz uświetnianie wszelkich uroczystości szkolnych i pozaszkolnych swym pięknym śpiewem i grą na gitarze trafił dla Marty Szeremety🎤🎸🎶 
🏆Sportowiec Roku – za liczne osiągnięcia sportowe dla Franka Ratyny.💪👏
 
Uroczystości te były nie tylko okazją do podsumowania minionych miesięcy czy lat, ale również do wspólnego świętowania i cieszenia się z osiągnięć całej społeczności szkolnej. Wszyscy uczestnicy opuścili szkołę w radosnych nastrojach, gotowi na zasłużony letni wypoczynek.😊🥳🎓
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć 👏 i życzymy sukcesów w dalszej edukacji,
ale teraz – przede wszystkim – życzymy
🌞🌞🌞UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!🌞🌞🌞