Konkursowe zmagania naszych uczniów

Dwa dni z rzędu uczniowie klas: 5, 6, 7 i 8 wzięli udział w II Powiatowym Konkursie „Igrzyska Wiedzy” w Społecznej Szkole Podstawowej w Bielawie oraz w Powiatowym Konkursie Matematyczno-Biologicznym w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach. Szymon Gawron, Jagoda Jatkowska, Magdalena Dojwa oraz Adrian Kulpiński wykazali się ogromną wiedzą ogólną oraz matematyczno-biologiczną. Skrupulatnie wykonywali każde zadanie, jednak konkurencja była o krok lepsza. Kolejne igrzyska za rok, będziemy jeszcze lepsi!!!

Uczniowie kl. 7a na wycieczce

Trzydniowa wycieczka kl. 7a była świetną okazją do spędzenia czasu razem z kolegami i koleżankami poza szkolnymi murami. Integracja to ważna cześć wycieczki – klasa wykorzystała ten czas, aby lepiej poznać się nawzajem i stworzyć jeszcze silniejszą więź między sobą. Uczniowie wrócili do szkoły z nowymi wspomnieniami i doświadczeniami, które na długo z nimi zostaną.😁