100 km na Stulecie Nadania Praw Miejskich Bielawie

W kwietniu i maju nasza szkoła uczestniczyła w akcji zorganizowanej przez Ekologiczną Szkołę Podstawową nr 7 im Julia Tuwima w Bielawie: „100 kilometrów na Stulecie Nadania Praw Miejskich Bielawie”.
Celem akcji było uczczenie setnej rocznicy uzyskania praw miejskich miasta Bielawa, popularyzacja turystyki, promocja walorów turystyczno-krajoznawczych Bielawy. Oto wyniki naszych aktywności.😁

II Turniej Przedszkolaków za nami!

W czwartek tj., 06.06.2024 r. w naszej szkole odbył się II Turniej Przedszkolaków. Tego dnia gościliśmy w murach Szkoły Podstawowej nr 4 W Bielawie najmłodszych uczniów, czyli przedszkolaków. W turnieju wzięło udział sześć bielawskich przedszkoli. Klasyfikacja turnieju:
1. Przedszkole Publiczne nr 3
2. Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi
3. Niepubliczne Przedszkole Montessori z Oddziałami Integracyjnymi
4. Sportowe Przedszkole Niepubliczne
5. Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi
6. Przedszkole Publiczne nr 4.
Dziękujemy naszym sportowcom za wzorową rywalizację, mnóstwo sportowych emocji oraz świetną zabawę.
Do zobaczenia za rok! ❤️