XX Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

W dniu 06.06.2024 r. klasa 5b uczestniczyła w XX Diecezjalnym Dniu Osób z Niepełnosprawnościami – ,,Uczestniczę we wspólnocie” oraz ,,Niepełnosprawni są wśród Nas – warsztaty integracyjne”. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. pod przewodnictwem ks. bp Marka Mendyka. Kolejno po przywitaniu gości uczniowie mieli okazję brać udział w warsztatach o nazwach: mix media, filcowanie, gra terenowa po ogrodzie, gips i glina, sport to zdrowie, recykling, patchwork, praca z papierem i biżuteria. Dzieci korzystały także z: zajęć zumby, zamków dmuchanych, koła fortuny, fanterii, tatuaży brokatowych, malowania twarzy, wywijasów balonowych, fotobudki i atrakcji policyjnych. Organizatorzy zapewnili także pyszny gorący poczęstunek, napoje, słodkości i przekąski. Zapraszamy do galerii.