Mi艂a zamiana r贸l 馃槈

„Moc edukacji 偶ywieniowej w szkole” to program zainicjowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Zdrowia.
W naszej szkole realizowany w spos贸b nietypowy. Jak?

Jedna z uczennic, Pola 艁ohy艅 z klasy 3a, podj臋艂a si臋 wyzwania i wcieli艂a si臋 w rol臋 nauczycielki.
Dzisiaj na lekcji zaprezentowa艂a swojej klasie jeden z temat贸w programu: Do czego potrzebujemy jedzenia i picia?
Pola z zaanga偶owaniem przeprowadzi艂a lekcj臋 (przygotowania trwa艂y ca艂y weekend). Ka偶dy z uczni贸w otrzyma艂 materia艂y do pracy na zaj臋ciach. Wys艂ucha艂 interesuj膮cych ciekawostek przedstawionych przez uczennic臋 oraz obejrza艂 filmik odnosz膮cy si臋 do tematu.
Na zako艅czenie lekcji uczennica przygotowa艂a pytania sprawdzaj膮ce dla koleg贸w i kole偶anek w celu utrwalenia informacji.
Gratulujemy Poli profesjonalnie przeprowadzonej lekcji.馃槉