Miła zamiana ról 😉

„Moc edukacji żywieniowej w szkole” to program zainicjowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Zdrowia.
W naszej szkole realizowany w sposób nietypowy. Jak?

Jedna z uczennic, Pola Łohyń z klasy 3a, podjęła się wyzwania i wcieliła się w rolę nauczycielki.
Dzisiaj na lekcji zaprezentowała swojej klasie jeden z tematów programu: Do czego potrzebujemy jedzenia i picia?
Pola z zaangażowaniem przeprowadziła lekcję (przygotowania trwały cały weekend). Każdy z uczniów otrzymał materiały do pracy na zajęciach. Wysłuchał interesujących ciekawostek przedstawionych przez uczennicę oraz obejrzał filmik odnoszący się do tematu.
Na zakończenie lekcji uczennica przygotowała pytania sprawdzające dla kolegów i koleżanek w celu utrwalenia informacji.
Gratulujemy Poli profesjonalnie przeprowadzonej lekcji.😊

Zbiórka baterii zakończona

Klasa 5b razem z wychowawcą składa serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom oraz Dyrekcji za zaangażowanie się w zbiórkę baterii, za hojne dary i wrażliwość serca…
Szczególne podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu akcji charytatywnej składa p. Monice Stępień oraz współorganizatorce zbiórki wśród najmłodszych dzieci, p. Natalii Sieroń.
Baterie zostaną w środę (14 lutego) przekazane Rodzicom naszego ucznia. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i wielkie serca.❤️