Zimowe lampiony – rozstrzygnięcie konkursu

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie pod nazwą „Zimowy lampion”.
Celem konkursu było stworzenie możliwości prezentacji prac osób uzdolnionych manualnie, upowszechnianie inicjatyw twórczych i rozwijanie zainteresowań mniej znanymi technikami plastycznymi.
Wyniki konkursu:
Laureaci:
🔹️Mateusz oraz Ignacy z klasy 1b.
Wyróżnienia:
🔹️Paweł z kl. 4a, Grzegorz z kl. 2a oraz Bartosz z kl. 5c.
Wszystkie prace zostały nagrodzone.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.👏👏👏

Organizatorzy: Joanna Goldmann i Dominika Adamiak

❄️Ferie zimowe 2024 – tydzień II❄️

Za nami drugi tydzień ferii, który również był bardzo intensywny!!! Byliśmy w kinie, na lodowisku, na basenie oraz w szkole leśnej. Dużo spacerowaliśmy oraz mieliśmy dużo gier i zabaw. Brzuszki nasze też były zaopiekowane!! Mieliśmy również specjalną lekcję w ramach „Laboratorium przyszłości” – układaliśmy lego!, pojazd, który później jeździł🏎️🏎️🏎️ (by nie zapomnieć o nauce). Wszystko, co dobre, szybko się kończy! Szkoda!