❄️Ferie zimowe 2024 – tydzień I❄️

Pierwszy tydzień ferii za nami😊 Nie wiemy, jak u Was, ale na szkolnych półkoloniach czas minął bardzo szybko, przyjemnie, aktywnie i smacznie💪😁😋
🔵Pierwszego dnia zawitaliśmy na bielawskie lodowisko oraz po intensywnym wysiłku odwiedziliśmy kafejkę w Parku Miejskim, gdzie delektowaliśmy się pyszną gorącą czekoladą oraz zajadaliśmy się frytkami.
🔵Następnego dnia wybraliśmy się do bielawskiego kina na „Akademię Pana Kleksa”, a po powrocie wykonaliśmy rysunki scenek z filmu, które najbardziej nam się podobały.
🔵Kolejnego dnia pomaszerowaliśmy na pływalnię Aquarius, gdzie świetnie bawiliśmy się w wodzie. Po powrocie ze smakiem zajadaliśmy pyszne tosty.
🔵Czwartek spędziliśmy bardzo aktywnie w Parku Trampolin, a po skocznym wysiłku czekała na nas smaczna pizza.
🔵W ostatni dzień tego tygodnia rozegraliśmy drużynowe zawody w zbijaka, udaliśmy się do kinoteatru MOKiS na spektakl pt. „Asteriks ratuje Obeliksa”, a po powrocie samodzielnie przygotowaliśmy zdrowe i wesołe kanapeczki. Oprócz tych aktywności korzystaliśmy także z uroków zimy, bawiąc się na śniegu. Wykonaliśmy techniką wydrapywania zimowe pejzaże, lepiliśmy z ciastoliny, graliśmy w warcaby oraz konstruowaliśmy z klocków. Szkoda, że czas tak szybko minął, ale cieszymy się, że jeszcze kolejny, równie aktywny tydzień przed nami💪👍😁