Rozmawiali o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych

5 stycznia uczniów klas młodszych naszej szkoły w budynkach przy ul. Ludowej i ul. Waryńskiego odwiedzili dzielnicowi Komisariatu Policji w Bielawie: asp. sztab. Radosław Schneider, st. asp. Sławomir Bernacik, asp. Damian Kopaczyński oraz mł. asp. Tomasz Bezdzietny. Spotkanie z uczniami odbyło się na temat „Bezpiecznych ferii”, które już lada moment.
Policjanci przypomnieli najważniejsze zasady właściwego zachowania podczas uprawiania zimowych sportów oraz zabaw na śniegu. Zwrócili także uwagę na odpowiedni ubiór oraz sprzęt, który chroni przed urazami. Nie mogło również zabraknąć utrwalenia numeru alarmowego oraz zasad udzielania pomocy, a także jej wzywania w zagrożeniu niebezpieczeństwem. Oby jak najwięcej w głowach dzieci zostało, a czas ferii minął ciekawie, aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie.😊