Mistrzowie kaligrafii wyłonieni

10 października w naszej szkole odbył się Konkurs Pięknego Pisania „Mistrz Kaligrafii” klas drugich i trzecich organizowany przez p. Martę Bartman.
W zmaganiach o ten tytuł wzięło udział 20 uczniów z bielawskich szkół podstawowych: Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Juliana Tuwima, Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków oraz Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi.
Zadaniem dzieci było jak najpiękniejsze przepisanie wierszy o naszej szkole, ułożonych przez uczniów klas starszych, w ramach świętowania 75-lecia naszej Czwórki. Jury miało bardzo trudne zadanie, by wybrać te najpiękniejsze prace, jednak:
🔷 w kategorii klas drugich:
🥇1. m-ce Pola Wypych (SP 10)
🥈2. m-ce Nadia Czołowska (SP 10)
🥉3. m-ce Maja Mróz (SP 7)
🔷 w kategorii klas trzecich:
🥇1. m-ce Marcelina Basińska (SP 10)
🥈2. m-ce Natalia Łohyń (SP 4)
🥉3. m-ce Kaja Kurcab (SP 7)
 
Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Laureatom serdecznie gratulujemy i wszystkim życzymy oglądania tak pięknych charakterów pisma.✒️