Euroweek 2023

Nowy Rok zaczynamy z wielką pompą ❣❣❣

Euroweek 2023 uważamy za otwarty 😘🙃

Bawimy się przednio❣❣❣ Pozdrawiamy 🤪

❣🇨🇮❣🇲🇽❣🇹🇷❣🇵🇫❣🇧🇫❣🇪🇦❣🇬🇧❣

Dzisiejszy dzień (3 stycznia) był baaaardzo intensywny. ❣ Zaczęliśmy rozgrzewką językową, uczyliśmy się witać w różnych językach, rysowaliśmy portrety, odwiedziliśmy Turcję i Meksyk, byliśmy na długim spacerze, a na końcu prezentowaliśmy nasze talenty. Było fantastycznie ❣❣❣

 

Kolejny dzień pełen przygód ❣❣❣ Rozgrzewka jezykowa staje się tradycją 🤪 Dzisiaj pracowaliśmy nad naszą kreatywnością. Projektowaliśmy zwierzęta doskonałe, wyszły cudnie 😘😘😘 Uczyliśmy się języka ciała. Czy wiecie, że jest on uniwersalny? Byliśmy z wizytą w Peru i w Polinezji Francuskiej – ależ tam pięknie 🥰😍🥰 Wieczorem bawiliśmy się w tworzenie filmów, a teraz przed nami wieczór kinowy😀

Kreatywnością nasi uczniowie zaskoczyli wszystkich 😘😘😘 BRAWO ❣ Zadania wykonane perfekcyjnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły 😍 Nawet deszcz nam dzisiaj nie zepsuł planów i mimo kiepskiej pogody humory dopisały. 🤪Dzisiaj byliśmy z wizytą w Wietnamie, projektowaliśmy kraje marzeń, przeprowadzaliśmy wywiady z nowymi wolontariuszami i ukończyliśmy Mission Impossible (dzięki pracy zespołowej okazała się POSSIBLE❣❣❣). Było cudnie 😘