Przegl膮d Piosenki 艢wi膮teczno-Zimowej. 馃巹鉂勶笍鈽冿笍

9 grudnia odby艂 si臋 w naszej szkole II Miko艂ajkowy Przegl膮d Piosenki 艢wi膮teczno-Zimowej. 馃巹鉂勶笍鈽冿笍馃巺馃巹
Na uroczysto艣膰 przybyli specjalnie zaproszeni go艣cie, a byli w艣r贸d nich Radni Miasta Bielawa, p. 艁ukasz Fedorowicz i p. Krzysztof Mo偶ejko oraz Dyrektor Zespo艂u O艣rodk贸w Waparcia, p. Gra偶yna Smoli艅ska wraz ze swoimi podopiecznymi. Uczniowie klas 1-3 zaczarowali wszystkich swoimi pi臋knymi wyst臋pami oraz ciekawymi strojami.鉁笍 Przedstawione piosenki wprowadzi艂y nas doskonale w nastr贸j zbli偶aj膮cych si臋 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia. Ka偶da klasa, opr贸cz ogromnych braw, otrzyma艂a dyplom oraz s艂odkie upominki z r膮k p. Dyrektor, Moniki Stachowskiej. Do nagrodzenia wyst臋p贸w w艂膮czyli si臋 tak偶e panowie Radni, kt贸rzy r贸wnie偶 przekazali uczniom s艂odko艣ci. Go艣ciom natomiast, w ramach podzi臋kowania za przybycie i wsp贸lnie sp臋dzony czas, wr臋czono upominki, za kt贸re bardzo dzi臋kujemy mamie Pawe艂ka Zi臋by z kl. 3a. To by艂 wspania艂y dzie艅, kt贸ry z pewno艣ci膮 powt贸rzymy za rok!馃槉馃巺

Klasa 1a w piosence „7 renifer贸w”

Klasa 1b w piosence „Przygody ba艂wank贸w”

Klasa 1c w piosence „To Miko艂aj”

Klasa 2a w piosence „艢wi膮teczne drzewko”

Klasa 2b w piosence ” 艢w. Miko艂aju przybywaj tu”

Klasa 2c w piosence „Fantastyczny go艣膰”

Klasa 3a w piosence „Last Christmas”

Klasa 3b w piosence „Nie mia艂y anio艂ki choinki”

Klasa 3c w piosence „Tupu, tup po 艣niegu”