Spotkania ze Strażnikiem Miejskim

6 października klasy pierwsze i drugie w budynku szkolnym przy ul. Waryńskiego odwiedził Pan Andrzej Wojtysiak, ze Straży Miejskiej w Bielawie.
Utrwalił wiadomości bezpiecznego poruszania się po drodze, ze szczególnym zwróceniem uwagi na właściwe korzystanie z przejścia dla pieszych. Nasz gość przedstawił także uczniom zagrożenia płynące ze strony obcych ludzi i z zasadami postępowania w niebezpiecznych sytuacjach.
Zapoznał dzieci również z metodami ochrony przed atakiem groźnych zwierząt. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, angażowali się do ćwiczeń, odpowiadali na pytania i włączali się w dyskusję.
Nie obyło się bez upominków w postaci różnorodnych odblasków, które z pewnością ozdobią uczniowskie plecaki.
Bardzo dziękujemy za tak ciekawe i pouczające spotkanie.
 
Natomiast 7 października Pan Andrzej odwiedził uczniów klasy 3a i przeprowadził zajęcia z pierwszej pomocy.🚑
Wszyscy praktycznie uczyliśmy się, jak udzielić pomocy.
Bardzo dziękujemy za cenną wiedzę i zapraszamy ponownie.🤗