Teakwon-do to jest to!馃憤

Filip Rudkiewicz z kl. 2b i jego pasja!馃榿

Przygoda z pasj膮 Filipa Rudkiewicza z klasy 2b zacz臋艂a si臋 w zesz艂ym roku w listopadzie. Filip jest osob膮 bardzo inteligentn膮, lubian膮 w艣r贸d swoich koleg贸w i kole偶anek. I bardzo lubi sztuki walki, wi臋c w listopadzie 2021 roku rodzice postanowili zapisa膰 go na zaj臋cia do pana Damiana Jagodnickiego do Klubu Tiger Teakwon-do sekcja Bielawa.
Filip bardzo szybko odnalaz艂 si臋 w grupie. Jego up贸r i d膮偶enie do doskona艂o艣ci szybko przynios艂y efekty. Pierwszy turniej, w kt贸rym zaj膮艂 drugie miejsce, doda艂 mu pewno艣ci siebie oraz utwierdzi艂 w przekonaniu, 偶e – gdy naprawd臋 czego艣 pragnie – mo偶e osi膮gn膮膰 sukces. Treningi oraz 膰wiczenia w domu pomog艂y w uzyskaniu pierwszego stopnia, czyli pasa 偶贸艂to-bia艂ego. Pierwsze egzaminy by艂y dla Filipa i ca艂ej jego rodziny bardzo emocjonuj膮ce. Teraz zdobywa nowe umiej臋tno艣ci oraz uczy si臋 element贸w samoobrony, kt贸re przygotowuj膮 go do kolejnych egzamin贸w oraz przysz艂ych sukces贸w na turniejach.
Ka偶de dziecko powinno mie膰 swoje pasje, a przede wszystkim kogo艣, kto w nie wierzy i utwierdza w tym, 偶e – je艣li w siebie uwierzy – mo偶e wszystko. Trener Damian dok艂ada wszelkich stara艅, aby ka偶dy jego ucze艅 uwierzy艂 w siebie i pokonywa艂 swoje s艂abo艣ci.馃挭
Poni偶ej zdj臋cia z turnieju oraz egzaminu. 鈽猴笍