Z wizytą w Szkole Leśnej

Od 14 marca nasza szkolna rodzina powiększyła się o nowych przyjaciół z Ukrainy. Razem uczymy się języka polskiego, bawimy i poznajemy obyczaje i kulturę naszych krajów. Doskonale wiemy jak łączyć naukę z przyjemnością. Korzystając z gościnności pana Józefa Gajdy odwiedziliśmy Szkołę Leśną, gdzie łapaliśmy owady, byliśmy na pasiece i piekliśmy kiełbaski. Było wspaniale, a kolejne przygody i atrakcje przed nami.😊

——-

14 березня наша шкільна родина поповнилася новими друзями з України. Разом вивчаємо польську мову, розважаємося та знайомимося зі звичаями та культурою наших країн. Ми чудово знаємо, як поєднати навчання та задоволенням. Дякуючи гостинності пана Юзефа Гайди, ми відвідали Лісову школу, де ловили комах, ходили на пасіку та пекли ковбаски. Ми чудово провели час, а попереду на нас чекає ще більше пригод та цікавих ,пізнавальних занять.😊