Z wizytą w teatrze..

W piątek, 11 marca, uczniowie klas 1-3 wybrali się do teatru na przedstawienie pod tytułem „Pinokio”.
To teatralna adaptacja znanej na całym świecie bajki. Przepiękna i wzruszająca opowieść o wystruganym z magicznego drewna pajacyku, który staje się prawdziwym chłopcem.
Gdy poczciwy stolarz Gepetto tworzy Pinokia, ten od razu skacze, śmieje się, płacze i psoci jak prawdziwe dziecko. Jednak jego serce nic nie czuje. Gdy Dobra Wróżka ożywia pajacyka, musi on sam nauczyć się żyć w świecie wielu pokus. Na własnych błędach będzie poznawał dobro i zło. Z początku skupiony wyłącznie na sobie, uciekający od problemów i odpowiedzialności łobuziak, zachłystuje się wolnością. Pragnie być szczęśliwy za wszelką cenę i nie oglądać się na innych. Z czasem jednak dowie się, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze.
Razem z głównym bohaterem przeżyliśmy pełną zabawnych przygód historię Pinokia, która niesie ponadczasowe wartości oraz naukę dla nas samych.