Szlachetna Paczka 2021

❤🎁 Tegoroczny Weekend Cudów dobiegł końca, ale akcja Szlachetna PACZKA nigdy się nie kończy, podobnie jak zaangażowanie wolontariuszy ❤
Dla naszej szkoły stanie się to pewnikiem tradycją.
❣ Szlachetna Paczka 2021 r. ❣
Dziękujemy, daliście radę, udało nam się zebrać ogromną ilość żywności, środków czystości i słodyczy. Otrzymaliśmy mikser, żelazko parowe, deskę do prasowania i suszarkę na ubrania. Z naszej zbiórki podarowaliśmy jeszcze żywność i słodycze do dwóch innych Szlachetnych Paczek. Nasza rodzina, czyli pani Kasia i jej trzy córki, otrzymała w niedzielę ogromną paczkę składającą się z 50 pudełek. Dzięki naszej współpracy z wolontariuszami z Jaworzyny Śląskiej rodzina otrzymała jeszcze 1 tonę węgla, pralkę, gazówkę, piec gazowy do ogrzewania mieszkania, laptopa, stół i krzesła do pokoju, zabawki dla dziewczynek, ubrania dla całej rodziny. Pracownicy naszej szkoły zebrali pieniądze, za które kupiliśmy dla rodziny lodówkę.
 
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM – UCZNIOM, RODZICOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY. ❤️
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ZA ROK.