„Jesz zdrowo – żyjesz kolorowo”

3 grudnia 2021 r. w budynku przy ul. Ludowej odbyła się Akademia Zdrowego Żywienia pt.: „Jesz zdrowo – żyjesz kolorowo”. Uczniowie wszystkich klas pod kierunkiem wychowawców przygotowywali plakaty z przepisami na zdrowe śniadania, obiady, kolacje, przekąski, koktajle, sałatki i owsiane ciasteczka. Dzieci przyniosły w tym dniu zdrowe produkty: warzywa, owoce, nabiał, kiełki, zioła i ciemne pieczywo, z których zostały przygotowane przepyszne, kolorowe kanapki. W klasach każdy wychowanek został poczęstowany przez organizatorów akcji porcją kanapek oraz zestawem z wszystkich przyniesionych owoców. 🍅🍑🥒🍌🥬
Dziękujemy uczniom i rodzicom za włączenie się do naszej inicjatywy poprzez dostarczenie produktów, a wychowawcom za pomoc dzieciom przy przygotowywaniu plakatów. 🙂
Realizatorzy akcji: Ewa Obacz, Anna Chęcińska -Witczak, Agnieszka Szafrańska