Mamy w naszej szkole Musicon 馃幖馃幍馃幎

Musicon to produkowane w Polsce nowoczesne urz膮dzenie muzyczne dla dzieci, kt贸re zyska艂o ju偶 sobie wysokie uznanie ekspert贸w i praktyk贸w na co dzie艅 pracuj膮cych z dzie膰mi. Daje ono zaskakuj膮co du偶o mo偶liwo艣ci edukacyjnych, umo偶liwia dokonywanie znacz膮cych post臋p贸w, sprawia, 偶e zaj臋cia s膮 ciekawsze i urozmaicone.
Musicon to muzyczny wynalazek, kt贸ry umo偶liwia programowanie i odgrywanie utwor贸w. Pozwala na zabaw臋 i motywuje do poznawania 艣wiata d藕wi臋k贸w, rozwija umiej臋tno艣ci matematyczne i projektowe. W efekcie jego stosowania zapewnia nie tylko rozw贸j muzyczny dzieci, ale stymuluje progres psychofizyczny na wielu jego p艂aszczyznach – usprawnia motoryk臋, koordynacj臋, koncentracj臋, percepcj臋 s艂uchow膮 i d藕wi臋kow膮.