Dzie艅 Pluszowego Misia w naszej szkole 馃Ц

„Mi艣 pluszowy, mi艣 kud艂aty, bia艂y, czarny lub 艂aciaty.
Wszystkie misie my kochamy i ich 艣wi臋to dzisiaj mamy.”
馃Ц馃Ц馃Ц馃Ц馃Ц
 
鉁旓笍Uczniowie klas 1-3 z „Du偶ej Czw贸rki” obchodzili dzi艣 艢wi臋to Pluszowego Misia.
W szkole by艂o bardzo misiowo… Hol ozdobi艂y przepi臋kne, wykonane przez uczni贸w plakaty misi贸w, a w klasach g贸rowa艂o „misiowe zamieszanie”. Uczniowie poznali histori臋 pluszowego misia, ogl膮daj膮c prezentacje multimedialne, rozpoznawali misie z bajek oraz wykonywali przer贸偶ne misiowe prace, tj. misie z r臋cznik贸w, misie technik膮 origami, misie z w艂贸czki, z pask贸w, czy te偶 misiowe opaski. Ka偶dy m贸g艂 tak偶e w tym wyj膮tkowym dniu mie膰 przy sobie swojego ulubionego pluszowego misia.馃惢馃グ
 
 
鉁旓笍A to misiaczki uczni贸w klas 1-3 z „Ma艂ej Czw贸rki” 馃槉馃Ц馃グ
 
 
鉁旓笍Misie z klasy 1a 馃槉鉂わ笍
 
 
 
 
鉁旓笍Tak uczniowie kl. 1b 艣wi臋towali Dzie艅 Pluszowego Misia 馃槉
 
鉁旓笍Dzie艅 Pluszowego Misia w klasie 1c 馃Ц
 

 

鉁旓笍Dzie艅 Pluszowego Misia w klasie 2c 馃Ц

 
鉁旓笍馃惢 Dzie艅 Pluszowego Misia w klasie 3c 馃惣
Tradycyjnie 25 listopada uczniowie z naszej klasy obchodzili Dzie艅 Pluszowego Misia. 馃Ц
Dzieci wykona艂y plakaty, kt贸rych tematem przewodnim by艂a ta kultowa zabawka. Obejrza艂y prezentacj臋 o historii powstania przytulanki. Dzieci przynios艂y do szko艂y swoich ulubie艅c贸w. Zuzia pocz臋stowa艂a koleg贸w w艂asnor臋cznie upieczonymi ciasteczkami, oczywi艣cie w kszta艂cie misia. Wszyscy 艣wietnie si臋 bawili!馃檪馃グ

鉁旓笍Dzie艅 Pluszowego Misia w klasie 3d 馃Ц