Z 偶ycia klasy 1a馃槉

Jesie艅 to pi臋kna pora roku, pe艂na kolor贸w i cudownych widok贸w. 馃崄馃崅馃崄 Dlatego klasa 1a postanowi艂a wyruszy膰 na spacer do parku. Uczniowie obserwowali zmiany, jakie zasz艂y w przyrodzie wraz z nadej艣ciem nowej pory roku 鈥 jesieni. 馃崅馃崉馃崉
Podczas naszego spaceru pogoda by艂a wyj膮tkowo pi臋kna. Nie brakowa艂o promieni s艂o艅ca. Uczyli艣my si臋, jak rozpoznawa膰 rodzaje drzew po li艣ciach i owocach oraz zbierali艣my jesienne skarby. Szukali艣my strefy je偶a i dziupli wiewi贸rki 馃馃惪 oraz 艣wietnie si臋 bawili艣my na 艣wie偶ym powietrzu. 馃尀馃尀
 
 
 
馃ЦPLASTUSIOWY ZAWR脫T G艁OWY馃Ц
Po lekturze fragment贸w ksi膮偶ki Marii Kownackiej 鈥濸lastusiowy pami臋tnik鈥 i obejrzeniu filmu uczniowie 1a postanowili wykona膰 swoje w艂asne Plastusie. Efekty przeros艂y naj艣mielsze oczekiwania i w klasie zaroi艂o si臋 od Plastusi贸w w zielonych spodenkach 馃槏