😁 😁 😁 A tak ten dzień obchodzili nasi uczniowie 😁 😁 😁
 
👉 Dzień Chłopaka w klasie 1a 🙂
 
 
👉 Dzień Chłopaka w klasie 2a🙂
🧍‍♂️Z tej okazji dziewczynki wręczyły kolegom drobne upominki. 🎁 😊
 
👉 Dzień Chłopaka w klasie 2c 🙂

 

👉 Dzień Chłopaka w kl. 3a 😃

Kochani chłopcy i duzi, i mali! Wiedzcie, że WSZYSCY jesteście wspaniali. 😁
W Dniu Waszego Święta my, dziewczyny z 3a, Wam życzymy: dużo zdrówka, pomyślności, uśmiechu na twarzach, ogromu miłości, dużo w życiu pozytywnych wrażeń i spełnienia najskrytszych marzeń! Bez Was smutny byłby świat, żyjcie nam zatem ponad 100lat!!!🎉❤🥰

👉 Dzień Chłopaka w klasie 3c 🙂

Dziewczynki z klasy 3c przygotowały niespodziankę dla swoich kolegów. Zuzia przeczytała samodzielnie ułożony wierszyk. Wszystkie dziewczyny odśpiewały chłopcom ,,Sto lat! ” i złożyły życzenia oraz wręczyły upominki i słodycze.🎁🍬

👉 Dzień Chłopaka w kl. 3d 😃
Dziewczynki, oprócz tradycyjnych życzeń i odśpiewania 100 lat, wręczyły kolegom prezenty. 🎁 Obchody Dnia Chłopca minęły w sympatycznej i miłej atmosferze.🙂

👉 Dzień Chłopaka w kl. 4b 😃

1 października br. z okazji Dnia Chłopca uczniowie z klasy 4b wybrali się do sali zabaw Dzieciolandia w Bielawie. Była to doskonała okazja do rozładowania energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.😀

👉 Dzień Chłopaka u „Świetliczaków z Ludowej” 😃