XVII Diecezjalny Dzień Osób Niepełnosprawnych

W sobotę, 4 września, uczniowie z klas integracyjnych wzięli udział w XVII Diecezjalnym Dniu Osób Niepełnosprawnych „Święty Józefie, opiekuj się nami”, zorganizowanym przez Zespół Ośrodków Wsparcia w Bielawie i Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych Diecezji Świdnickiej.
Obchody rozpoczęła Msza św. pod przewodnictwem bp. Marka Mendyka, a później odbył się pełen atrakcji piknik, który swym występem wokalnym otworzył uczeń kl. 8a, Filip Bajron.
Były zabawy, różne występy artystyczne oraz poczęstunek.
Opiekunowie: Agnieszka Wojciechowska, Magdalena Zagórska-Bajron, Agnieszka Szafrańska

Uczniowie kl. 2c eksperymentują 🙂

Dzień eksperymentowania w klasie 2c – hodowla kryształów.🙂
Do wykonania naszego eksperymentu potrzebowaliśmy szklankę, sól, ciepłą wodę, sznurek i kredkę.
Rozpuściliśmy sól w cieplej wodzie i zanurzyliśmy w niej sznurek zawieszony na kredce.
Na efekty naszego eksperymentu musimy poczekać aż 2 tygodnie. Będziemy cierpliwie obserwować codzienne zmiany. 🕰📅

Piknik w „Małej Czwórce”

Piknik szkolny organizowany w plenerze ma niezwykłą siłę integrującą. Ten dzień był wyjątkową okazją do spotkania i wspólnej zabawy uczniów i nauczycieli.👌
Cieszyliśmy się słoneczną pogodą i wykorzystaliśmy ją na zabawy na świeżym powietrzu. ☀☀☀