Rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty!

Po przerwie wakacyjnej nadszedł czas powrotu w szkolne mury.
1 września o godz. 9:00 pełni radości i energii do pracy wspólnie z koleżankami i kolegami, nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi powitaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Swoją obecnością zaszczycili nas burmistrz Bielawy, pan Andrzej Hordyj, proboszcz parafii pw. Ducha Św., ks. Michał Jaremko, proboszcz parafii Bożego Ciała, ks. Cezary Ciupiak oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Wszystkich zebranych serdecznie przywitała dyrektor szkoły, pani Monika Stachowska, życząc wielu sukcesów, wytrwałości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości. Szczególne życzenia skierowała do pierwszoklasistów. Był to dla nich dzień wyjątkowy, bowiem nie tylko po raz pierwszy usłyszeli szkolny dzwonek, ale też złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.
Podczas apelu pani dyrektor złożyła serdeczne podziękowania pani Joannie Markowskiej za wieloletnią, aktywną i efektywną pracę w Radzie Rodziców.
Uroczystość uatrakcyjniły swoimi występami wokalnymi uczennice: Alicja Weigelt oraz Zuzanna Krechowiecka.

Oprócz sukcesów, przyjaźni, radości życzymy wszystkim ZDROWIA!