„ŻYWE OBRAZY” – szkolny konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Żywe obrazy„.
Zadaniem konkursowym jest rekonstrukcja znanego dzieła malarskiego, tworzonego przez uczestnika konkursu. Należy poprzez mimikę, ubiór, fryzurę czy dobór odpowiednich rekwizytów ukazać postać uwidocznioną na znanym obrazie. Wyboru dzieła malarskiego dokonuje uczestnik.

Cele:
– popularyzacja znanych dzieł malarskich;
– rozwijanie umiejętności twórczej ekspresji;
– wspieranie pasji i uzdolnień uczniów.

Regulamin:
1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.
2.  Polega na wybraniu znanego dzieła malarskiego i odtworzeniu tego  obrazu (mimika, ubiór, fryzura, rekwizyty, scenografia).
3. Wyraźne zdjęcie dzieła należy wysłać do p. Joanny Goldmann na adres: goldmannjoanna@gmail.com lub do p. Dominiki Adamiak – Nikaadam@o2.pl
4. Pracę należy podpisać: imię, nazwisko, klasa.
5. Udział w konkursie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na prezentację zdjęcia pracy na stronie szkoły oraz na Facebooku.
6. Konkurs trwa do 21.05.2021 r.
Najciekawsze, najładniejsze i najbardziej oryginalne zdjęcia odtworzonych dzieł malarskich zostaną nagrodzone!!!!
Organizatorzy: Joanna Goldmann, Dominika Adamiak.