Z 偶ycia klasy 1 b 馃檪

Od pocz膮tku roku szkolnego zbieramy punkty za zachowanie. Starali艣my si臋 by膰 grzeczni, kulturalni i uczynni.
W nagrod臋 dostali艣my kolorowe dyplomy i pochwa艂y od naszej Pani. My艣limy, 偶e rodzice s膮 z nas dumni. 馃檪

Dbamy tak偶e o siebie. 馃憤  Wiemy jak wa偶ne jest zdrowe od偶ywianie si臋. Na pocz膮tku wykonali艣my wystaw臋 naszych prac plastycznych, kt贸re przedstawia艂y warzywa i owoce, kt贸re najbardziej lubimy. Potem w domu przygotowali艣my zdrowe i pyszne 艣niadanie, kt贸re zjedli艣my ze smakiem w naszej klasie.馃崕馃崘馃崒馃崏馃崊馃馃尪馃

Przygotowuj膮c si臋 do powitania wiosny, za艂o偶yli艣my klasowy ogr贸dek. Uczyli艣my si臋 sadzi膰 ro艣liny. 馃尰馃尡馃尲 Wszystkie ustawili艣my na naszym parapecie w klasie. Teraz b臋dziemy obserwowa膰 jak rosn膮. Uczymy si臋 je piel臋gnowa膰. W naszej klasie jest teraz kolorowo i przytulnie.馃尀馃尀馃尀

Wcze艣niejsze plakaty o zwierz臋tach zach臋ca艂y jednocze艣nie do adopcji bezdomnych zwierz膮t. Zostali艣my wolontariuszami schroniska „Azyl” w Dzier偶oniowie.馃惥 Przez miesi膮c przynosili艣my do klasy karm臋 dla ps贸w i kot贸w, zabawki i legowiska. 馃惗 馃惐 5 marca nasza kole偶anka Maja ze swoj膮 rodzin膮 i nasz膮 Pani膮 odwiedzili schronisko i zawie藕li zebrane prezenty. Dostali艣my pami膮tkowe kalendarzyki i podzi臋kowanie. 馃グ

Tydzie艅 Ma艂ego Wynalazcy: eksperymenty i wynalazki. 馃挕馃馃殌

Zapraszamy do Galerii zdj臋膰 馃檪