KONKURS PLASTYCZNY: Jajko wielkanocne w formie przestrzennej🐣

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pod nazwą „Jajko wielkanocne w formie przestrzennej”.🐣

Cele:
1.Propagowanie folkloru oraz tradycji Świąt Wielkiej Nocy.
2.Poznawanie różnorodnych technik plastycznych w zdobieniu pisanek.
3.Popularyzacja twórczości plastycznej dzieci.
4.Pobudzanie inwencji twórczej.

Regulamin:
1.Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.
2.Polega na wykonaniu wielkanocnego jajka w formie przestrzennej, dowolną techniką ozdabiania.
3.Wyraźne zdjęcie ozdobionego jajka należy wysłać na adres: goldmannjoanna@gmail.com lub Nikaadam@o2.pl
4.Pracę należy podpisać: imię, nazwisko, klasa.
5.Udział w konkursie jest równoznaczny z zgody na prezentację zdjęcia pracy na stronie szkoły oraz na Facebooku.
5.Konkurs trwa do 26.03.2021r.❗️

Najciekawsze, najładniejsze i najbardziej oryginalne zdjęcia jajek wielkanocnych zostaną nagrodzone!!!

PIĘKNIE CZYTAMY I KONKURSY WYGRYWAMY📚

W piątek w klasie 2c odbył się Konkurs pięknego czytania wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.
Dzieci samodzielnie wybierały wiersz, który przygotowały do prezentacji w czasie konkursu. Każdy uczeń był jednocześnie jurorem, gdyż oceniał innych czytających, przyznając im punkty w skali od jednego do sześciu.
Dzieci wspaniale interpretowały wiersze i dlatego przyznano po trzy: pierwsze🥇🥇🥇, drugie🥈🥈🥈 i trzecie🥉🥉🥉 miejsca oraz wyróżnienie.
Laureaci otrzymali dyplomy i mogli wybrać sobie nagrody. A wszystkie dzieci dostały słodycze. 🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭

Pierwsze miejsce zdobyli Roksana Rogalska, Bartuś Szukała i Maja Jaworska

Drugie miejsce zajęli Zuzia Grzesiak, Szymon Gawron i Lenka Moszyńska

Trzecie miejsce przypadło Antosiowi Hupie, Martynce Waligórze i Oliwierkowi Węgrzyńskiemu

Wyróżnienie otrzymał Błażejek Wilk

Wszyscy się świetnie bawili!