„JU呕 TO POTRAFISZ”馃憤

„Ju偶 to potrafisz”馃榾
Pod takim has艂em uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje umiej臋tno艣ci recytatorskie, muzyczne i taneczne.
Ze wzgl臋du na obecn膮 sytuacj臋 przegl膮d umiej臋tno艣ci odby艂 si臋 w formie nagra艅. Wszystkie wyst臋py by艂y profesjonalnie przygotowane przez wychowawc贸w: kl.1a – p. Beat臋 Saj i p. Sylwi臋 Dubikowsk膮, kl.1b – p. Beat臋 Szozd臋 i kl.1c – p. Martyn臋 Gozdek oraz przy wsparciu p. Ewy G艂adysz. Wszyscy pierwszoklasi艣ci zostali nagrodzeni brawami przez swoich wychowawc贸w. 馃憦
 
Uczniowie klasy 1a zaprezentowali si臋 w recytacji wierszy J. Brzechwy: „Skar偶ypyta”, „呕aba”, „Samochwa艂a” oraz w wierszu D. Wawi艂ow pt. „Daktyle” wyrecytowanym zbiorowo. Ca艂a klasa za艣piewa艂a „Familijnego bluesa” dla mamy i taty. 馃幖馃幖馃幖
 
 
Uczniowie klasy 1b wykonali rytmiczny uk艂ad gimnastyczny. 馃槉
 
 
Uczniowie klasy 1c zainscenizowali utw贸r o figurach, wyrecytowali wiersz J.Tuwima „Abecad艂o” oraz za艣piewali piosenk臋 „Jeste艣my Polk膮 i Polakiem”.馃幖馃幖馃幖