Bezpieczeństwo to podstawa!

21 grudnia uczniów uczęszczających na zajęcia w szkole odwiedzili policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, mł. asp. Marcin Staruszek oraz sierż. sztab. Dominik Kril.
Goście przybyli do nas, aby utrwalić uczniom wiedzę, a także dać kilka wskazówek na temat bezpieczeństwa w czasie nadchodzącej długiej przerwy świątecznej oraz feryjnej. Policjanci podkreślili, że czasy panującej pandemii są szczególnie trudne i głównie od naszego zachowania zależy nasze bezpieczeństwo.

Z okazji zbliżających się Świąt wspólnie z gośćmi zaśpiewaliśmy także fragment kolędy, a w podzięce podarowaliśmy świąteczne stroiki.
Raz jeszcze bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz cenne rady. 🙂 🙂 🙂
Spotkanie zorganizowała nauczycielka Justyna Grzesiak.

Więcej zdjęć w GALERII 🙂

Z galerii kl. 5a :)

W czwartek na lekcji plastyki uczniowie z klasy 5a wykonywali kartki bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych dzieł sztuki należących do: Franciszka, Piotra, Wiktorii, Jakuba, Filipa, Wiktorii, Bartosza, Anastazji i Ani.
Zajęcia prowadziła Joanna Goldmann.