Rosn膮 nam poeci 馃枌馃枌馃枌

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom rewelacyjnych osi膮gni臋膰 w konkursach literackich 馃檪 馃弳馃憣馃グ
 
馃憠 Ucze艅 kl. 7a, Filip Bajron, zaj膮艂 I miejsce w kategorii POEZJA (szko艂y podstawowe, kl. VII i VIII) w XV POWIATOWYM KONKURSIE „MA艁E FORMY LITERACKIE” 2020 organizowanym przez I Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce w Dzier偶oniowie.馃憦馃挅
 
馃憠 Uczennica kl. 8b, Malwina Ubych, zaj臋艂a I miejsce za utw贸r pt. 鈥濿enecja P贸艂nocy鈥 w kategorii POEZJA (szko艂y podstawowe) w IX KONKURSIE LITERACKIM NA UTW脫R INSPIROWANY FOTOGRAFIAMI BIELAWY organizowanym przez Miejsk膮 Bibliotek臋 Publiczn膮 w Bielawie i redakcj臋 rocznika miejskiego 鈥濨ibliotheca Bielaviana鈥.馃憦馃挅
 
W tym samym konkursie i w tej samej kategorii zosta艂a r贸wnie偶 wyr贸偶niona 馃憠 uczennica kl. 7d, Patrycja Felka, za utw贸r pt. 鈥濺odzinna pami膮tka鈥. 馃憦馃挅
 
Warto zaznaczy膰, 偶e utwory te zostan膮 opublikowane w tomiku z serii 鈥濻udecka poezja i proza鈥.馃摉
 
Pi臋knie Wam dzi臋kujemy za reprezentowanie szko艂y w konkursach i 偶yczymy dalszych sukces贸w, nie tylko literackich 馃榿馃帄馃帀馃グ