Piernikowe warsztaty

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań. 🎄🎄🎄
I to właśnie ta przedświąteczna „gorączka” stała się doskonałą okazją do zorganizowania w naszej szkole „warsztatów pieczenia świątecznych pierników”.
Tak więc 8 grudnia 2020 roku uczniowie klas integracyjnych: Róża, Zosia, Paulinka, Oskar, Wiktor i Adaś pod czujnym okiem Pani Beatki oraz Pani Małgosi piekli i dekorowali pierniczki. Powstały małe dzieła sztuki, którymi mogliśmy poczęstować Panią Dyrektor i też zabrać jeden, własnoręcznie ozdobiony, do domu. Oprócz pieczenia i dekorowania pierników dzieci śpiewały pastorałki oraz tradycyjne kolędy. Zabawa była wyśmienita!✨✨✨😇😇😇
Zajęcia zorganizowały Pani Beata Osiewała i Pani Małgorzata Subocz
 
Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ 🙂
 

Wspólne kolędowanie podczas warsztatów piernikowych 😃🎤🎶